O nás

Naše mise:

Naší vášní je rozvíjet spojení po celé České republice. Spolu s operátory budujeme neviditelné mosty, které přinášejí vysokorychlostní připojení na místa, kde to předtím nebylo možné. Vytváříme cesty k novým možnostem a pomáháme vám zůstat ve spojení s vysokým tempem dnešního světa.

T-Mobile Infra CZ s.r.o. se od roku 2023 zabývá správou, rozvojem a budováním pasivní telekomunikační síťové infrastruktury v České republice a následným pronájmem této infrastruktury. Z hlediska pokrytí vycházíme ze síťové infrastruktury společnosti T-Mobile Czech Republic, která přešla na naší společnost v rámci projektu rozdělení k 1.lednu 2023. Předmětem odštěpení byly zejména stožáry, věže, ocelové konstrukce na střechách a další místa speciální infrastruktury. Naše nosiče se nachází na více než 2 300 lokalitách na území Prahy a Brna a dále ve Středočeském, Libereckém, Ústeckém, Karlovarském, Plzeňském, Jihočeském a Královehradeckém kraji.

Díky silnému zázemí a specifickému know-how jsme stabilním a důvěryhodným partnerem pro kohokoli, kdo hledá rozhled a vhodné umístění pro své telekomunikační technologie. Stejně tak usilujeme o budování dlouhodobých a na důvěře založených vztahů s pronajímateli ploch vhodných pro umístění síťové infrastruktury.

Zavazujeme se poskytovat našim zákazníkům špičkové služby a díky vícenásobnému užívání a sdílení lokalit také minimalizovat dopady na životní prostředí. Plánovaný nárůst našich infrastrukturních aktiv i schopností naší organizace nám umožňuje i v budoucnu uspokojit potřeby nájemců, partnerů i pronajímatelů.

Kde všude nás naleznete

Působíme v Praze a Brně a dále ve Středočeském, Libereckém, Ústeckém, Karlovarském, Plzeňském, Jihočeském a Královehradeckém kraji.

Kontaktní formulář

Přáli byste si být součástí telekomunikačních sítí? Rádi byste poskytli svůj pozemek, střechu či jiné prostory k pronájmu pro telekomunikační infrastrukturu? Vyplňte formulář a my se Vám v případě zájmu ozveme.

Minimální velikost plochy musí být od 50 m2 a v případě střechy musí být minimální velikost plochy 10 m2.

Kliknutím na „Odeslat“ potvrzujete, že se jste si přečetl/a Oznámení o ochraně osobních údajů pro smluvní partnery a jejich zástupce a seznámil/a jste se s jeho obsahem.